O projekcie

Właścicielem portalu jest Fundacja Garda, która umożliwia zbieranie funduszy dla swoich podopiecznych. Naszym celem jest stworzenie społeczności skoncentrowanej na wsparciu finansowym dzieci, młodzieży, dorosłych, osób niepełnosprawnych, wymagających opieki, leczenia i rehabilitacji. Każdego dnia szukamy wciąż nowych rozwiązań na pomaganie potrzebującym – chcemy być inspiracją dla wszystkich osób wrażliwych na krzywdę ludzi i zwierząt.

Pomagamy naszym podopiecznym i opiekunom przekazując środki finansowe na dowolne cele związane z różnymi aspektami życia. Wspieramy w codziennym funkcjonowaniu, integracji społecznej, realizacji marzeń, oferujemy pomoc w procesie usamodzielnienia czy zapewniając łatwy dostęp do rehabilitantów czy fizjoterapeutów. Popieramy i wspieramy wszelkie inicjatywy o charakterze charytatywnym, edukacyjnym czy zdrowotnym, dając szansę wszystkim potrzebującym na realizację marzeń.

Stworzyliśmy portal internetowy, który umożliwia wsparcie finansowe naszym podopiecznym, aby zapewnić im lepszą przyszłość. Wkładamy wiele wysiłku nie tylko w pomoc, weryfikację celów, ale również w promocję zbiórek charytatywnych. W ramach prowadzonych akcji charytatywnych dostarczamy spersonalizowane materiały promocyjne organizatorom zbiórek, którzy mogą je udostępniać na stronie internetowej czy w mediach społecznościowych. Co miesiąc dostarczamy grafiki promocyjne do wykorzystania w dowolnym medium. 

Możesz wspomóc naszych podopiecznych w realizacji ich marzeń, pragnień i pasji. Prowadzimy zbiórki cykliczne, które działają na zasadzie abonamentu. Wystarczy tylko zadeklarować kwotę wpłacaną w danych odstępach czasu. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości lub nie chcą jednorazowo wpłacać większej kwoty. Regularne, nawet małe wpłaty sumują się, dając możliwość uzbierania środków finansowych na dowolne cele. 

Zbiórki cykliczne to również doskonały sposób na wsparcie artystów, malarzy, grafików, filmowców, fotografów, sportowców i wszystkich osób, które mogą coś zaoferować fanom i rozwijać się w swojej dziedzinie. Dzięki darczyńcom nie muszą martwić się o środki finansowe i bez przeszkód mogą dzielić się sztuką, pomysłami, pasjami, inspirować młode osoby i uczyć swojego fachu. 

Dosłownie w kilka chwil każdy założy swoją własną zbiórkę, podając cel i opisując, na co zostaną przeznaczone fundusze. Dzięki temu każdy darczyńca może poznać historię organizatora zbiórki i przeznaczyć dowolną kwotę. Wpłaty można dokonać jednorazowo lub cyklicznie w wybranym odstępie czasowym. 

Współpracujemy z ośrodkami rehabilitacyjnymi, rehabilitantami i fizjoterapeutami z całej Polski, aby nasi podopieczni mogli mieć stały dostęp do usług specjalistów po najniższej cenie. Jeżeli chcesz pomóc i świadczyć swoje usługi dla naszej społeczności, skontaktuj się z nami!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart