Załóż zbiórkę cykliczną na dowolny cel

Zbiórki cykliczne to idea finansowania społecznościowego, która działa na zasadzie abonamentowej. Dzięki niej każdy ma szansę zebrania funduszy na dowolny cel pomocowy. Właścicielem portalu jest Fundacja Garda, która umożliwia pozyskiwanie darowizn dla swoich podopiecznych. 

Organizatorami zbiórek mogą być osoby prywatne wymagające wsparcia finansowego na cele zdrowotne, leczenie, rehabilitację czy operacje. Akcje charytatywne mogą mieć charakter ciągły i dotyczyć edukacji dzieci, wsparcia w rozwoju i zapewnienia lepszego startu w przyszłość. Celem zbiórki cyklicznej może być pomoc bezdomnym i chorym zwierzętom, które wymagają szczególnej opieki. Fundacja współpracuje z ośrodkami rehabilitacyjnymi, fizjoterapeutami i rehabilitantami z całej Polski, aby podopieczni mogli mieć stały dostęp do usług specjalistów, po cenie niższej niż standardowa.

Od darczyńców zależy wysokość wpłat cyklicznych. Nawet niewielkie kwoty wpłacane regularnie mogą wspomóc osoby potrzebujące. Przekazywane pieniądze w sposób stały i systematyczny sumują się, dając wsparcie finansowe sięgające nawet milionów złotych.

Zbiórki cykliczne mogą zakładać muzycy, malarze, graficy, blogerzy, sportowcy, filmowcy, kreatorzy treści, artyści i wszyscy, którzy chcą rozwijać swoje talenty i spełniać marzenia. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom, dzieląc się pasjami i inspirując. Dzięki aktualizacji zbiórek, organizatorzy mogą budować trwałe relacje ze sponsorami, otrzymywać stabilne przychody, dzięki którym mogą realizować to, w czym najlepiej się odnajdują. Osoby wspierające, oprócz satysfakcji z pomagania, otrzymają specjalne nagrody, takie jak dostęp do unikatowych treści, porady, filmy wideo czy zaproszenia na różnego rodzaju wydarzenia kulturalne.

W dosłownie kilka chwil można zorganizować zbiórkę – wystarczy podać cel i dodać opis, co umożliwi darczyńcom poznanie historii osób, które potrzebują wsparcia finansowego. Fundacja zapewnia spersonalizowane materiały promocyjne, które można umieszczać w internecie – na portalach społecznościowych czy własnej stronie internetowej. Każdy organizator zbiórki otrzymuje co miesiąc nowe grafiki, którymi może posługiwać się w dowolnym medium. 

Zbiórki cykliczne to całkowicie bezpieczna forma finansowania o zasięgu ogólnokrajowym. Organizatorzy są poddawani weryfikacji, dzięki czemu darczyńcy dokładnie wiedzą, na jaki cel przeznaczają fundusze. To dobre rozwiązanie dla sponsorów, którzy chcieliby wesprzeć organizatorów, ale nie chcą jednorazowo dokonywać większej wpłaty. Zbiórki cykliczne dają możliwość regularnego wsparcia, nawet niewielkimi kwotami, które sumując się, dają szansę na spełnianie marzeń i zaspokajania potrzeb organizatorów. 

Założenie zbiórki jest bardzo szybkie i proste – tylko kilka minut dzieli Cię od spełnienia kogoś marzeń!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart